www.taniaksiazka.pl – Nowy układ to druga część z cyklu “Demony z Los Angeles”, który rozpoczyna, wydana w maju 2020 roku, książka “Nie mój dług”. W pierwszym tomie poznajemy Jessicę Turner, która to boryka się z poważnymi długami, zostawionymi przez jej zmarłego ojca, przez które trafia do domu Diabła z Los Ageles- Liama O’Dire’a. Mężczyzna pragnie jedynie władzy i dominacji, obce są mu wszelkiego rodzaju uczucia- zwłaszcza miłość.

Co się stanie, gdy diabeł odkryje, że ma serce?

Na koniec sierpnia 2020 roku wydany został “Nowy układ“- drugi tom “Demonów z Los Angeles”, w którym to Liam zaczyna otwierać się przed Jessicą. Powoli zaczyna do niego docierać, że jednak ma uczucia, którymi mógłby ją darzyć. Niebezpieczny Diabeł, który nie boi się niczego nagle zląkł się przed uczuciem, które mogłoby zawładnąć jego sercem- do którego istnienia nie chce się przyznać. O’Dire postanawia przetestować swoją wybrankę, na co ta wyraża zgodę. Kobieta coraz lepiej czuje się w domu Diabła z Los Angeles, który pokazuje jej jak bezwzględny i okrutny jest świat, który ich otacza. Ku zdziwieniu O’Dire’a, Jess bardzo dobrze znosi wszystkie akcje, na które zabiera ją mężczyzna. Czy niebezpieczny mafioso będzie w stanie zaakceptować stan, do którego nigdy nie chciał dopuścić, stan zwany miłością?

Jakie niespodzianki czekają w drugim tomie?

Okazuje się, że opanowanie i zimna krew podczas akcji, na które Liam zabiera Jessicę mają związek z jej przeszłością. Ujawnione zostaną tajemnice, które kobieta skrywała przed światem i Liamem. W “Nowym układzie” na jaw wyjdą także tajemnice z dawnego życia Liama O’Dire’a, a do grona bohaterów dołączy jego matka. W drugiej części pojawi się także inna nowa postać- Joaqiun. Nowy bohater wprowadzi sporo zamętu i zamieszania do fabuły. Czym się kieruje, czego pragnie i jakie są jego zamiary?

Twórczyni demonów z Los Angeles

Kinga Litkowiec to pochodząca z Lubelszczyzny pisarka, która swoją karierę rozpoczęła w 2019 roku. Pisze głównie literaturę obyczajową i romanse. Oprócz książek z cyklu “Demony z Los Angeles”: “Nie mój dług” oraz “Nowy układ“, Litkowiec napisała także “Miasto Mafii” oraz “Pole girl. Prywatny Taniec”. W wolnych chwilach pisarka prowadzi lifestylowy profil na Instagramie, dzięki któremu odkryła swoją pasję i zamiłowanie do książek. Kinga Litkowiec jest także współautorką książek: “Niegrzeczne święta”, “Bad teacher”, “Grzeszne święta” oraz “Kochaj albo giń”.

Ludzie zdjęcie Racool_studio - pl.freepik.com