SPORT DLA LSO

w Piłce Nożnej Halowej
o Puchar KnC
Finał ogólnopolski

W dniach 1-2 maja w Skierniewicach-Sochaczewie odbyły się centralne rozgrywki XIV Mistrzostw Polski LSO w Piłce Nożnej Halowej o Puchar „KnC”. Uczestniczyło w nich kilkadziesiąt drużyn z całej Polski. Naszą archidiecezję reprezentowały następujące parafie:

* w kategorii „Ministrant” – Parafia pw. NMP Nieustającej Pomocy w Zdziechowie

* w kategorii „Lektor młodszy” – Parafia pw. Św. Jakuba Apostoła w Wągrowcu

* w kategorii „Lektor starszy” – Parafia pw. Bożego Ciała w Łagiewnikach Kościelnych

Po zaciętych rozgrywkach w fazie grupowej, wszyscy nasi reprezentanci awansowali do rundy finałowej, rozgrywanej w systemie trzech finałów – finału A, finału B i finału C, gdzie drużyny występujące w ramach „finału A” walczyły o medale.

Ostatecznie reprezentanci archidiecezji gnieźnieńskiej zajęli następujące miejsca:

* Parafia pw. NMP Nieustającej Pomocy w Zdziechowie zajęła I miejsce w "Finale B"

* Parafia św. Jakuba Apostoła w Wągrowcu zajęła V miejsce w "Finale C" (awansując do ćwierćfinału)

* Parafia pw. Bożego Ciała w Łagiewnikach Kościelnych zajęła I miejsce w "Finale B"

Serdecznie dziękujemy naszym reprezentantom i gratulujemy osiągniętych wyników!

Fot. Archiwum Parafii

Tekst

Copyright by Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie - kl. Rafał Wojciechowski, PWSD Gniezno.

Strona stworzona za pomocą kreatora stron www Manifo.com